İnşaat Hizmetlerimiz

Image description

Demirok Mühendislik olarak verdiğimiz hizmetler her bir müşterimizin ihtiyaç ve bütçesine göre kişiye özeldir. Kişiye özel hizmetlerimiz müteahhitlik, danışmanlık, Tasarım & uygulama ya da proje bazında ortaklıklarımız ile gerçekleştirilmektedir.

checkİnşaat öncesi hizmetlerimizde gerekli projelendirmeler yapılarak ön bütçenin oluşturulur ve müşteriye sunulur. Müşterimizin proje ve ön bütçe onayı ile birlikte inşaat bütçesinin oluşturularak, inşaat için gerekli iş programının ve projeleri hazırlanır.

checkSadece inşaat hizmetlerin seçilmesi durumunda malzeme ve inşaat detayların irdelenerek inşaatın istenen kalite, bütçe ve süreçte tamamlanmasını sağlanır, gerektiği takdirde alternatif malzeme ve yapım tekniklerinin müşteri onayına sunulur. Taşeron organizasyonu ve iş programı dahilinde taşeron iş programlarının da takibi gerçekleştirilir.

checkProjelendirilmesi ve uygulanması istenen anahtar teslim işlerde müşteri ihtiyacı doğrultusunda alternatifler değerlendirilerek müşterilerimize maksimum fayda sağlanır.


Image description

İNŞAAT HİZMETİ ALANLARIMIZ

checkPlan, Proje Ve Teknik Danışmanlık Hizmetleri
checkİnşaat Yapımı
checkMüteahhitlik
checkTaahhüt
checkŞantiye Şefliği HizmetiİNŞAAT PROJE ALANLARIMIZ

Image description checkAnahtar teslim proje ve uygulamaları
checkBüyük iş ve alışveriş merkezleri inşaatları
checkBüyük ölçekli konut projeleri
checkRestorasyon ve çevre düzenlemeleri
checkHafriyat İşleri
checkKonut İnşaatları
checkHizmet Bina İnşaatları
checkTurizm Projeleri