Hakkımızda

Şirket Hakkında

Demirok Mühendislik, inşaat elektrik ve enerji alanlarında hizmet veren bir mühendislik firmasıdır.

1974 yılında elektrik branşıyla faaliyete başlayan firmamız, 2011 yılında Demirok Enerji İnşaat Elektrik Mühendislik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. adıyla şirket statüsünde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Elektrik tesisatı, proje ve uygulama alanlarında çalışmalar yapan Demirok Mühendislik, şirket statüsüne kavuştuktan sonra yapı ve inşaat sektörüne giriş yaparak inşaat yapım, proje, uygulama, taahhüt ve danışmanlık hizmetleri ile yüksek gerilim ve alçak gerilim enerji nakil hatları ve tesisleri proje-uygulamaları branşlarında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Demirok Mühendislik, 1974 yılından günümüze dek süregelen mühendislik birikimini, gelişmiş makine ve ekipmanları ile destekleyip Güvenilir - Sorunsuz ve Hızlı çözümler sunan bir yapı oluşturmuştur.

Kalite Anlayışımız

Ulusal ve uluslararası teknik standart, yönetmelik ve şartnamelere uygun, ekonomik, uygulanabilir ve işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek Mühendislik Projeleri, Danışmanlık hizmetlerini ve Mühendislik Uygulamalarını hedeflenen süreler içerisinde tamamlamak ve müşteriye sunmaktır.